O firmie

Firma DOMAVEST Sp. z o.o. oferuje usługi remontowe i budowlane; kompleksowe remonty mieszkań i domów oraz wykończenia wnętrz na terenie województwa podkarpackiego i śląskiego.
Naszymi klientami są nie tylko osoby prywatne ale również firmy, deweloperzy i wspólnoty mieszkaniowe, wykonujemy prace także dla organów publicznych.
Od momentu powstania firmy dokładamy wszelkich starań w zakresie dbałości o wysoką jakość prac i dotrzymywanie terminów ich wykonania. 
Wieloletnie doświadczenie w budownictwie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zadaniu. Dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie, a satysfakcja z owoców naszej pracy motywuje nas do nieustannego poszerzania i udoskonalania świadczonych usług.
W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie rodzaje robót wykończeniowych zarówno typowych jak układanie płytek, paneli biały montaż itp. jak bardziej skomplikowanych np. instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne oraz indywidualne projekty. Każde przyjęte zlecenie traktujemy jak przyjemność ponieważ "budowlanka" to nie tylko praca ale głównie nasza pasja.